Campus Seminerler Dizisi

Screen Shot 2016-02-07 at 18.20.52Seminerler MT’nin yıl içinde ana etkinlikleri dışında Bilkent Üniversitesi kampüsünde tüm sene boyunca gerçekleştirdiği, “Campus” markası altında toplanan, ilgi çekici konular içeren ve her tür sektörden firma ve departman yöneticilerinin ağırlandığı ve bu sayede tüm Bilkent Üniversitesi öğrencilerine hitap eden etkinlikleridir.

Farklı seminerler dizisinin bir ayağı, bir öğretim haftası boyunca Bilk- ent Üniversitesi’nin farklı konferans salonlarında yapılır. Aynı seminer dizisi başlığında (Örneğin; Campus Hızlı Tüketim Zirvesi) bir haftalık bit süre boyunca bu başlık altında alanında tanınmış şirketlerden değerli konuşmacılar Bilkent Üniversitesi’nde ortalama bir saatlik bir otu- rumda ağırlanır ve öğrencilerle interaktif bir seminer gerçekleştirilir. Seminer katılımcı sayıları etkinliğe göre farklılık göstermekle birlikte günlük bir oturum için en az 70 ve konferans salonunun doluluğuna göre en fazla 250 kişi olarak hedeflenmektedir.

Campus Seminerler Dizisi’nin hedef kitlesi, işlenen konuya göre, Hazırlık öğrencilerinden son sınıf öğrencilerine kadar tüm Bilkent Üni- versitesi öğrencileridir.

campus HR4
0

Dopdolu geçen 6 seminerde, büyük firmaların İnsan Kaynaklarından üst seviye yetkililer deneyimlerini bizlere aktardılar. Etkinlikten…